47. Sayımız Çıktı!

18 Eylül 2022

Takdim

Altını ısrarla çiziyoruz, Suriye’de şartlar, sessiz sedasız İsrail’in kuruluş şartlarıyla eşitlenmiş vaziyettedir ve PKK-PYD şahsında İkinci İsrail, teşekkül mecrasına çoktan sokulmuştur. Şimdilerde Hollywood “Seal Team” ismiyle PKK’yi kahraman gösterecek bir dizi çekmektedir, yakında dünya çapında gösterilecek dizide Öcalan ve PKK görselleri kullanılmıştır. “İkinci İsrail” bin bir destek ve taktikle teşekkül mecrasına sokulmuşken bizde, olmakta olan bu şey görünmesin diye kamuoyunun gözüne perde çekilmiştir. Gözler görsün diye projektörlerle aydınlatılan şeyse, devlet yetkililerinin, abaküsten sayar gibi eksilen terörist sayılarını vermeleridir. Düşünün ki; “Filan saatte Siha, filan teröristi vurdu!” haberleriyle gevşetilen dimağlar, İç İşleri Bakanı ağzından “Tendürek’de iki terörist vardı, nihayet onları da vurduk ve artık Tendürek’te tam hâkimiz!” diye paylaşılan mesajlarla sarhoşluk lügatince tam bir “kıyak” haline getirilmekte, bu hemgâmda da hiç kimse, Tendürek’in Türkiye dışında değil, Türkiye içinde bir dağ olduğu gerçeğini hesaba katmamaktadır!

Hiç gerçek bir devlet, sahibi olduğu vatandaki bir dağda hâkimiyeti ele aldı diye şekil yapar mı?

Velev ki, gerçekten ülke içinde bir yerler bir an hâkimiyetinden çıkmış olsun, gerçek bir devlet bu ayıbı saklar, önce gereğini yapar ve sonra sadece susar! Ama Türkiye’de, mitolojinin kendi kendini yiyerek beslenen Catoplepas canavarı nevinden saydıkları ve ismine kamuoyu deyip hayvan belledikleri bir mahlûk vardır ve gene Türkiye’de iktidarların iktidar olarak kalmalarının baş şartı da, kamuoyu deyip hayvan saydıkları bu mahlûku parça parça koparıp gene ona yedirmekten geçmektedir! İyi de; kamuoyu gerçekte bir hayvan değildir, kendi kendini yiyerek beslenmemektedir, aksine kendisine kendisi yedirilerek sadece zehirlenmektedir! O zehirlendikçe de, iç bünyesindeki arızaların engeliyle başını dışa çevirememekte, sınırının az ötesinde semizlendirilen ve bir süre sonra üzerine salınacak canavara karşı bile gaflette bırakılmaktadır!

Hay tükürelim, Tendürek Dağı’ndaki son iki teröristin çarkına ve hay pisleyelim, Siha ile vurulan tek bir teröristin bahtına!

Suriye’nin en sulak ve petrol zengini bölgesinde 70.000 kişilik çapulcu sürüsünü ordu gibi istihsal ve istihdam edici İslam düşmanı çeteden ne haberdir, bu çeteye dair haberler nerededir, bize bunu söyleyin!

Ama söyleyemezler, çünkü Türkiye’de iktidar, değil ABD ve Rusya marifetiyle güneyimizde “ikinci bir İsrail”in kurulmasının tekerine çomak sokmak, Türkiye’de iktidar ABD’nin beslediği bir eşcinsel derneğinin kapısına kilit bile vurmaktan acizdir. İç İşleri Bakanı açıkça, ABD’nin Ankara’da bir eşcinsel derneğine para yardımı yapmasını millete şikâyet etmiş, tek bir telefonla kapatabileceği dernek namına bu adımı atmamıştır, atamamıştır! Dahası Türkiye’de iktidar, vatan müdafaa etmenin artık hudut beklemekten öte bir şey olduğunun ya farkında değildir, ya da “ibneleşmeyi” bile dünyanın gerçeği haline gelmek yönünden içselleştirmiştir. Öyle olmasaydı, millî (!) eğitim bünyesinde bile bayramlık çelenk gibi dolandırılan bir profesör:

“Eşcinselliğe karşı olanlar genelde gizli eşcinseldir!”

Dediğinde ıslık açıp tavana bakmaz, bu sapıklığa karşı duran vatan evlatlarını öz yurtlarında paryaymış hissine kapılandırmazdı!

Apaçık söylüyoruz, eşcinselliğe, toplumsal cinsiyete, lezbiyenliğe, ibneliğe karşı olmayanlar, maddede değilse bile manada eşcinseldir, lezbiyendir, ibnedir!

Ve bu dediğimizin muhakkak, güneyimizde tesis edilmekte olan “İkinci İsrail” ile tastamam ilintisi vardır!

Biliyorlar ki, milleti mana cıvatalarından gevşetmeden, vatanı çeper maktaılarından çözemezler!

Peki, onların bu bildiğini bizde kimler biliyor?

İktidara dünün kimi “İslamcı”larının bile yanladığı bir hengâmda biz biliyoruz, bildiğimiz şeyi Allah’ın bildiğini de biliyoruz ve ne onu, ne bunu, ne iktidarı, ne muhalefeti değil, yalnız Allah’ı memnun etmek gailesiyle konuşuyoruz, susmuyoruz!

Konuşulmalı da zaten, susulmamalı!

Bu soluk hepten yok olmamalı ki, insanlığın devamı için korunan son nutfe damlası hesabıyla bir gün yeniden, milletin ve vatanın ikbal ve izzeti de, İslam’ın yeniden inkişafında yeniden doğsun ve doğrulabilsin!

İkbal ve izzet şimdilik, Allah için konuşup susmayanlara ait bir define-i ilahi…

Onu saklayanlara selâm, ondan saklananlara yuh olsun!

 

Mesaj ile sipariş vermek için tıklayınız>>

Kitapyurdu üzerinden sipariş vermek için tıklayınız>>

Dergiler

Servet Turgut'un Kaleminden

© 2022 Seriyye Dergisi